Nákupní košík00 Kč MENU

Navštivte nás

S radostí vás uvítáme v našem vinařském domě, kde víno tvoříme, prodáváme a servírujeme společně s jídlem formou řízených a volných degustací. Až na výjimky nemáme standardní otevírací dobu. Návštěva je u nás možná každý den kromě neděle po předchozí domluvě. Zastihnete nás telefonicky na 773 684 685, e-mailem na info@karel-novotny.cz anebo přes naše sociální sítě (fcb/IG). Pro klid duše (náš i váš) se raději domlouváme alespoň s týdenním časovým předstihem, ale pokud okolnosti dovolí, rádi vyjdeme vstříc i ad-hoc plánům. 

Neohlášená návštěva

Téměř každý měsíc vypisujeme termíny, kdy vinařství otevíráme pro veřejnost bez nutnosti rezervace. Zpravidla se jedná o víkendy, kdy se u nás podává víno, studené a teplé občerstvení, prémiová italská káva a čerstvě napečené dezerty. Termíny pro spontánní návštěvu bez ohlášení pravidelně aktualizujeme na našem facebooku a instagramu

Aktuálně vypsané termíny: Sobota 3. srpna 2024,  Šidleny & Národopisný festival kyjovského Dolňácka 2024. Připravujeme více info.

 

Ohlášená návštěva

Ozvěte se nám, společně si potvrdíme vhodný volný termín a domluvíme se na dalších podrobnostech jako například harmonogram akce a občerstvení. Kapacita naší hlavní degustační místnosti je dvacet sedících hostů. Na venkovní terase máme dalších dvacet čtyři židlí, z toho šestnáct krytých slunečníky. Pro návštěvy, u kterých není podmínkou vyhrazené sezení, doporučujeme kapacitu skupiny limitovat do čtyřiceti hostů. 

 

Co vám nabídneme

Jsme specialisté na řízené degustace a snoubení vína s jídlem. Rezervaci soukromého posezení vám rádi nabídneme už od osmi hostů. Naše specialita jsou dobroty od místních drobných producentů a chutě Itálie na všechny způsoby. Na svoje si u nás přijdou milovníci klasických i vegetariánských dobrot. Jídlo s vinným párováním u nás korunují domácí dezerty a italská káva. 

Rezervace a platba

Závaznou objednávku nám jednoduše potvrdíte písemně e-mailem. Orientační cena večeře o 5ti chodech snoubených s vínem se pohybuje okolo 1500 Kč bez DPH na osobu. Konzumaci nad rámec degustace účtujeme dle reálné spotřeby a aktuálních sklepních cen. 

Příjezd a parking  

I když se naše vinařství nachází jen asi dva kilometry pěší chůze od centra obce Milotice, volí část našich návštěvníků příjezd autem nebo na kole. Obojí je možné, máme vlastní vyhrazené parkoviště a dostatek místa na kola ve dvoře. Příjezd minibusu je možný s bezpečným otočením se a parkováním na konci vinařské uličky.

Taxi

Všechna naše vína obsahují alkohol, a proto bychom řidičům dali rádi do pozornosti naši nabídku nealkoholických nápojů stejně jako seznam místních taxi služeb:

Taxi Cuták Kyjov / www.taxicutak.cz / VW Touran až pro 6 osob / Servis Drink & Drive / Tel. 605 476 232

Ubytování

V našem vinařství se soustředíme zejména na tvorbu, prodej a servis vína. Ubytování přímo pod střechou vinařství nenabízíme, o to raději vám doporučíme spřátelené penziony a hotely v okolí:

U Drába / Dubňanská 156, Milotice / www.udraba.cz / +420 777 501 866
Penzion U Zámku Milotice / Zámecká 120, Milotice / www.penzionmilotice.cz / +420 728 037 845

 

Obrazem: Snoubení pokrmů a vín s řízenou degustací

Je libo náš (ne)vinný newsletter?

Tekuté novinky a speciální nabídky jednou měsíčně. 
Přidejte se i Vy k našim nejvěrnějším odběratelům:

Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.